Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Pelbagai pilihan warna dan mod: Lampu kolam renang ultra nipis, yang dibina daripada cip gred kejuruteraan dan lebih cekap tenaga daripada lampu kolam lain di pasaran sebanyak lebih daripada 80 peratus, juga mesra alam. Manik cahaya RGB boleh dikendalikan dari jauh dan datang dalam pelbagai warna dan mod yang berubah-ubah.
2. Cangkerang PVC gred kejuruteraan: Permukaan lampu kolam renang dilitupi dengan banyak manik lampu LED yang dikawal oleh cip gred kejuruteraan.
produkKhusus:
| Kuasa | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000-6000K |
| Sumber cahaya | MEMBAWA |
| Sokong Dimmer | ya |
| Perkhidmatan penyelesaian pencahayaan | Pemasangan Projek |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Voltan Masukan(V) | AC/DC 12V/24V |
| Fluks Bercahaya Lampu(lm) | 120lm/b; 140lm/b; 160lm/b |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Suhu Kerja (darjah) | -20~45 |
Imej Terperinci:




Penggunaan



