Description/kawalan
Hantar pertanyaan

- Ciri-ciri
1. Sistem pemacu arus malar berkecekapan tinggi dan sistem pelindung haba yang mampu beroperasi pada voltan yang tidak stabil.
2) T8 menyediakan pin tunggal, penutup hujung R17d, pin G13 dan G5 berputar.
3. Kami menyediakan penutup PC yang lutsinar atau lut sinar, membolehkan penghantaran cahaya yang optimum.
- Spesifikasi
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna | 3000K-6000K |
| Sudut rasuk | Sudut rasuk: |
| Waranti | 5tahun |
| Voltan masukan | AC85-265V, |
| Meterial Tiub | Badan Aluminium+ PC cove |
| CRI(Ra>) | 80 |
| Dimensi | L250/ 500/1000*W27*H48mm |
| Penarafan IP | IP65 |
| warna | Penutup susu dan penutup jernih |
| Pangkalan Lampu | G13 |
| Seumur hidup bekerja (jam) | 50000 |
- Butiran lanjut


- Aplikasi

- Syarikat Kami


