ciri:
Pertama, lampu Tiub LED 40w adalah mesra alam-dan cekap tenaga-. Berbanding dengan tiub pendarfluor tradisional, ia menggunakan lebih sedikit tenaga dan tahan lebih lama, yang mengurangkan jejak karbon dan menjimatkan wang untuk bil elektrik. Selain itu, ia tidak memancarkan sinaran UV atau IR yang berbahaya dan bebas daripada unsur toksik seperti merkuri atau plumbum.
Kedua, lampu Tiub LED 40w mempunyai prestasi pencahayaan yang sangat baik. Ia memancarkan cahaya terang dan jelas yang meningkatkan penglihatan dan mengurangkan ketegangan mata. Ia mempunyai indeks pemaparan warna tinggi (CRI) yang memastikan warna semula jadi dan terang, menjadikannya ideal untuk rangkaian tetapan dari rumah ke pejabat, hospital dan ruang runcit.
Cubalah hari ini dan rasai perbezaan yang boleh dilakukannya untuk keperluan pencahayaan anda.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W / 12W / 16W / 28W / 32W / 40W / 72W |
| Saiz | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium + penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Bersusu / Berbuih dan penutup jernih |
| aksesori | IP40 |
Imej Terperinci:





Arus malar IC pintar.
penggunaan:

Lampu tiub LED 40w boleh digunakan di ruang luar seperti taman, laluan pejalan kaki dan tempat letak kereta.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1.Apakah pilihan dan kos penghantaran anda?
J: Kami menawarkan pelbagai pilihan penghantaran bergantung pada destinasi dan saiz serta berat pesanan.
2. Apakah syarat pembayaran anda?
J: Kami menerima pelbagai jenis pembayaran, termasuk pindahan kawat, kad kredit dan PayPal.
3. Adakah tiub LED anda serasi dengan balast atau pemula?
J: Anda TERPAKSA memintas (membuang) balast dan pemula sebelum pemasangan.
