ciri:
1. Pencahayaan berkecekapan tinggi: Tiub LED 12W memberikan kecerahan yang unggul sambil menggunakan lebih sedikit tenaga daripada pilihan pencahayaan tradisional. Dengan keluaran kuasa 12 watt, produk ini mampu menghasilkan cahaya terang dan terang sehingga 80% lebih cekap daripada produk lampu konvensional.
2. Jangka hayat yang panjang: Teknologi LED yang digunakan dalam produk ini direka untuk bertahan lama. Dengan jangka hayat sehingga 50,000 jam, produk ini akan memberikan pencahayaan yang boleh dipercayai untuk beberapa tahun akan datang.
3. Mesra alam: Tiub LED 12W ialah penyelesaian pencahayaan mesra alam yang tidak mengeluarkan bahan kimia atau gas berbahaya. Ini menjadikannya pilihan yang bagus untuk mereka yang mencari produk yang mampan dan mesra alam.
4.Versatility: Tiub LED 12W tersedia dalam pelbagai saiz, bentuk dan warna, menjadikannya penyelesaian yang ideal untuk sebarang tetapan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Bersusu / Berbuih dan penutup jernih |
| aksesori | IP40 |
Imej Terperinci:





Gunakan bahan kalis api untuk menahan suhu tinggi untuk masa yang lama.
penggunaan:

Tiub LED 12W boleh digunakan dalam pelbagai pameran, seperti pameran seni dan pameran, dll.
Tentang Kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda menawarkan diskaun untuk pesanan pukal?
J: Ya, kami menawarkan diskaun untuk pesanan pukal.
2. Bolehkah saya mendapatkan harga yang lebih baik untuk kuantiti yang lebih besar?
A: Pasti, sila mesej kami terus. Kami adalah pengilang.
3. Adakah tiub LED anda serasi dengan balast atau pemula?
J: Anda TERPAKSA memintas (menanggalkan) balast dan pemula sebelum pemasangan.
