Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Pencahayaan LED bertujuan untuk menggantikan pencahayaan pendarfluor konvensional dan memberikan pilihan yang lebih cekap tenaga. Menggunakan pemacu kami yang dibangunkan khas dan cip Epistar yang unik, kami boleh menyediakan operasi yang stabil dengan tuntutan hayat lanjutan dan tahap pereputan optik yang rendah. Lampu ini diperbuat daripada penyegerakan haba aluminium gred tinggi dan kanta panduan cahaya yang direka khas yang menawarkan pengedaran cahaya bersatu.
Penerangan Produk
- Penjimatan tenaga melebihi 50 peratus
- Pengagihan cahaya seragam
- Cip Epistar asli
- Permulaan serta-merta, tiada jentik, tiada dengung
- Reka bentuk pemandu yang unik
- >50,000jam (lihat tapak web untuk butiran)
| Voltan Masukan | 85-265V |
| Penggunaan kuasa | 18W |
| Warna | Siang 6000K, Putih Sejuk 4000K, Putih Hangat 3000K |
| Suhu Warna | 6000k, 4000k, 3000k |
| Seumur hidup | >50,000 jam |
| Suhu Operasi | -10 darjah hingga tambah 45 darjah |
| Suhu Penyimpanan | -10 darjah hingga tambah 65 darjah |
| Lumen | 1800lm, 1710lm, 1620lm |
| Pensijilan | CE, RoHS, FCC, WEEE |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Arus Cip LED | 18-19mA |
| CRI | >80 |
Lagi Gambar:




Permohonan

