Lampu Tiub LED DC12V/24V
Lampu Tiub LED DC12V/24V
Butir-butir:
1.Cahaya tahan lama tanpa UV.
2. Jangan luntur atau berkelip, dan 100% boleh dikitar semula.
3. Minimum 50% pengurangan kuasa, berbanding dengan tiub pendarfluor.
Hantar pertanyaan
Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
Spesifikasi:
kuasa 10W  12W  16W