ciri:
1. Perbelanjaan tenaga bulanan akan dijimatkan kerana lampu tiub LED kami menyala pada DC12V/24V dan menggunakan lebih sedikit tenaga daripada tiub pendarfluor standard.
2. Lampu tiub LED kami memerlukan sedikit penyelenggaraan dan dibina untuk bertahan. Kehidupan mereka menjangkau sehingga 50,000 jam, jumlah masa yang menakjubkan.
3.Lampu tiub LED kami adalah pilihan yang bertanggungjawab untuk perniagaan atau penggunaan domestik kerana teknologi LED mesra ekologi dan menghasilkan pelepasan karbon yang lebih sedikit daripada teknologi pencahayaan sebelumnya.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 16W |
| Saiz | 30cm |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Bersusu / Berbuih dan penutup jernih |
| aksesori | IP20 |
Imej Terperinci:
Pemandu dengan kapasitor rubycon : lebih selamat dan stabil.
penggunaan:

Lampu tiub LED DC12V/24V sesuai untuk menerangi ruang luar seperti taman dan teres, mewujudkan suasana hangat dan menarik.
Tentang Kami:
Pembungkusan & Penghantaran:
Soalan Lazim:
Bolehkah saya memesan kuantiti yang kecil untuk ujian sebelum membuat pesanan yang lebih besar?
J: Ya, banyak syarikat bersedia untuk bekerjasama dengan anda untuk pesanan yang lebih kecil untuk tujuan ujian.
