Description/kawalan
Hantar pertanyaan

PL-L 23 watt 4000K dari Superior Life ialah mentol LED kaca pintasan balast dipacu garisan. Hanya keluarkan balast lama dan pasangkan lampu. Ia termasuk pemacu universal bersepadu yang membolehkan mentol berjalan dari 120 hingga 277V.
Apabila ada, balast perlu dipintas.
Penerangan Produk
1. Penggantian untuk mentol CFL asas 36W/40W/55W 2G11
2.Sesuai untuk aplikasi dengan kitaran pensuisan "hidup/mati" yang kerap, dan bangunan yang ingin bebas merkuri
3.Hidup segera, tiada kelipan atau buzz
4. Memancarkan hampir tiada sinaran UV atau IR
| Nilai Watt | 23W |
| Jenis asas | Tunggal berakhir 4 pin 2G11 |
| Masa hidup (Jam) | 50000 jam |
| Sudut Rasuk (Dasar) | 140 |
| Lumen setiap Watt | 130 lm/W |
| Keluaran lumen | 3250 lm |
| Bahan perumahan | aluminium |
| penutup PC | jernih / bersusu |
| CRI ( Ra ) | > 82 |
| CCT | 2700K ~ 6500K |
Lagi Gambar:



Permohonan


