Ciri-ciri Produk:
1. Panjang umur: 4-lampu tiub LED kaki mungkin bertahan sehingga 50,000 jam, menunjukkan jangka hayat lampu LED yang luar biasa. Berbanding dengan mentol konvensional, yang selalunya bertahan antara 5000 dan 10,000 jam, ini adalah tempoh yang jauh lebih lama.
2. Ketahanan: Lampu LED sesuai untuk digunakan di lokasi dengan jentera atau peralatan berat kerana ia sangat berdaya tahan dan boleh bertolak ansur dengan tahap tekanan atau getaran yang tinggi.
3. Pemasangan Mudah: Tidak perlu pendawaian atau peralatan tambahan semasa memasang 4-lampu tiub LED kaki. Ia adalah pengganti drop-in yang mudah untuk mentol pendarfluor konvensional.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| jaminan | 5 tahun |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
Imej Terperinci:




Lampu pendarfluor sering dirujuk sebagai tiub T8, atau lampu tiub 120cm, mempunyai diameter 26 mm dan panjang 120 cm. Elektrod, gabungan gas, dan tiub kaca membentuk lampu tiub ini. Cahaya yang boleh dilihat dicipta apabila sinaran UV daripada elektrod bergabung dengan gas selepas elektrik dihantar melaluinya.
Bergantung pada jumlah pencahayaan yang diperlukan oleh pelanggan, lampu tiub 120cm didatangkan dalam watt antara 18W hingga 36W, menawarkan pelbagai alternatif. Untuk menyesuaikan lagi mengikut citarasa peribadi, terdapat lebih banyak suhu warna yang tersedia, seperti putih hangat, putih sejuk dan cahaya siang.
penggunaan:


1. Pejabat: Pengagihan pencahayaan yang betul adalah penting untuk keselesaan dan produktiviti dalam persekitaran pejabat. Inilah yang ditawarkan lampu tiub 120cm, menjadikannya pilihan terbaik untuk pencahayaan di pejabat dan tetapan komersial.
2. Pasar Raya: Dalam persekitaran runcit, paparan produk yang terang adalah penting untuk menarik pelanggan dan mewujudkan persekitaran yang mesra. Kecerahan dan suhu warna lampu tiub 120cm yang konsisten menjadikannya sesuai untuk menyalakan rak dan lorong di pasar raya.
3. Gudang: Pencahayaan yang betul adalah penting untuk keselamatan dan kecekapan dalam kemudahan penyimpanan yang besar. Lampu tiub 120cm ialah pilihan yang bagus untuk gudang dan tetapan industri lain kerana ia menawarkan cahaya yang kuat dan stabil.
4. Rumah: Lampu tiub 120cm boleh memberikan pencahayaan yang mencukupi di setiap bilik rumah, termasuk dapur, ruang tamu, dan bilik tidur. Ia juga merupakan pilihan terbaik untuk sesiapa sahaja yang mencari penyelesaian pencahayaan yang cekap tenaga.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda firma perdagangan atau pengilang?
Sebagai pengeluar lampu LED yang mahir, kami menyediakan tiga jenis lampu LED: suria, luaran dan dalaman.
2. Untuk Light for Chicken Reban dengan Pemasa, apakah kuantiti pesanan minimum yang anda terima?
Anda boleh membeli sebarang jumlah; tiada minimum. Walau bagaimanapun, kuantiti yang lebih sedikit akan menyebabkan harga seunit yang agak tinggi.
3. Jika kita mempunyai kedudukan pasaran sendiri, adakah kita masih boleh mendapat sokongan?
Sila maklumkan kepada kami semua butiran keperluan pasaran anda dan kami akan membincangkannya dan memberikan pengesyoran yang akan membantu anda menemui jawapan yang ideal.
4. Apakah suhu warna yang ada?
Terdapat 3000–6500k tersedia. Putih hangat: 3000–3500k; putih semula jadi: 4000–4500k; putih sejuk: 6000–6500k.
