
Penerangan Produk
Mentol pendarfluor padat memanjang adalah lampu. Balast elektronik dihasilkan oleh siri BENWEI. Siri BENWEI datang dalam watt antara 18W hingga 80W dan dalam warna 827, 830 dan 840. Lampu BENWEI ini sangat baik untuk menerangi ruang awam kerana sepanjang hayatnya selama 20,000 jam (dengan balast elektronik) dan rendering warna 82Ra. Selain itu, lampu BENWEI boleh laras dan malap. Soket 2G11 pada dasar lampu BENWEI L menjadikannya mudah untuk memasang lampu ini di dalam lampu. Philips Master PL-L, Sylvania Lynx-L, lampu GE Biax L dan Leuci Gemini L boleh ditukar ganti secara langsung dengan BENWEI.
| Nombor produk: | 4.0503E tambah 12 |
| Tanda dagangan: | BENWEI |
| Pelabelan tenaga: | G |
| Kesan: | 36W |
| Jawapan: | 36W |
| Jumlah: | 1 |
| Voltan: | 220V-240V |
| Pendapat: | 2G11 |
| Diameter: | 44 |
| Purata jangka hayat (h): | 20000 |
| salji: | 2900 |
| Kelvin: | 3000K |
| Ra: | Ra 80-95 |
| Panjang: | 411 |
| Lain-lain: | Boleh dimalapkan dengan pemberat HF |
Sorotan Mata
1. 4-tapak pin
2. Digunakan dalam lampu pendarfluor padat
3. Dilengkapi dengan cip Epistar
4. Indeks pemaparan warna yang tinggi
5. Suhu warna: 5000K
6. Faktor kuasa boleh sehingga 0.9
7. cekap tenaga dan kos efektif
Paparan Imej Terperinci












