Ciri-ciri Produk:
1. Penggunaan tenaga yang lebih rendah, sehingga 50% penjimatan tenaga.
2. Mesra alam, tiada kandungan merkuri.
3. Permulaan segera, tiada kelewatan dan kelipan.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Saiz | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83RA Atau 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ Penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Pemacu LED | Diasingkan dengan kapasitor Rubycon |
| Bebas kelipan | Tidak berkelip |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | SMD 2835, Epistar , Samsung |
| Penutup | Penutup susu |
| Ciri | Penderia Gelombang Mikro |
Imej Terperinci:







Salah satu faedah utama tiub LED ini ialah kecekapan tenaganya. Ia menggunakan sehingga 85% kurang tenaga daripada lampu pendarfluor tradisional, menjadikannya pilihan mesra alam. Selain itu, dengan jangka hayatnya yang panjang, ia memerlukan penggantian yang kurang kerap, mengurangkan pembaziran.
Penderia gelombang mikro 120cm T8 LED Tube juga mudah dipasang, dipasang pada kelengkapan T8 standard tanpa memerlukan sebarang kaedah pendawaian atau pemasangan khas. Ini bermakna ia boleh dipasang dengan cepat dan mudah ke dalam sistem pencahayaan sedia ada, mengakibatkan gangguan minimum semasa proses pemasangan.
penggunaan:


Tiub LED ini menggabungkan penderia gelombang mikro terbina dalam yang membolehkannya mengesan pergerakan dalam julat sehingga 6 meter. Ia juga mempunyai pemasa boleh laras, yang membolehkan pengguna melaraskan tempoh masa lampu kekal menyala selepas gerakan dikesan. Ini menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk pelbagai tetapan, termasuk pejabat, koridor dan garaj.
Pembungkusan & Penghantaran:

