
Penerangan Produk
1. Papan PCB 15mm lebih lebar meningkatkan ruang antara PCB dan tangki aluminium yang selamat.
2. Degradasi lumen rendah Sumber LED Epistar SMD2835
3. Pemacu arus pemalar IC yang menstabilkan arus dan kuasa elektrik
4. Jangka hayat LED yang lebih lama disebabkan oleh pelesapan haba yang tinggi dengan 0.7mm aluminium
5. Wayar pemandu dibina ke dalam papan litar untuk mengelakkan bunyi tidak normal dan isu keselamatan.
6. Penutup hujung diikat dengan skru tunggal pada plastik, meningkatkan keselamatan dengan ketara.
| Model | T8-2400-36w |
| Watt | 36W |
| Saiz | φ26x2400mm 8 kaki |
| LED | 192 pcs 2835 |
| Lumen | 3960lm |
| CRI | >80 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| PF | >0.95 |
| Pakej | 25pcs/CTN; 244*23*24sm ; 26kg/CTN |
Lagi Gambar:



Permohonan

Soalan Lazim
1. Cip led yang manakah anda gunakan dalam lampu led?
Kami menggunakan Epistar, Cree, Edison, San an dll.
2. Adakah anda menyediakan sampel percuma?
Kami boleh menyediakan satu pc sampel percuma untuk lampu led kami dan pembeli perlu membayar tambang.
Mengapa memilih lampu Led Benwei?
1) Tiada kelipan: bekerja tanpa kelipan akan melindungi mata anda dengan lebih baik dan lebih selesa.
2) Penjimatan tenaga: lampu led lebih menjimatkan tenaga daripada lampu CFL dan lampu pijar tradisional.
3) Jangka hayat yang panjang: sehingga 50000 jam, 6 kali dibandingkan dengan lampu penjimatan tenaga biasa, 40 kali dibandingkan dengan lampu pijar.
4) Tidak berdengung: menawarkan persekitaran yang tenang untuk anda, tanpa sebarang gangguan.
5) Mesra alam: Tiada merkuri atau bahan berbahaya, lampu hijau.

