ProdukSpesifikasi:
| Voltan input | AC180-265V, 50/60Hz, DC24V |
| Kecekapan cahaya | 110-120lm/w |
| Cct | 3000K, 4500K, 5000K, 6500K |
| Cri | >80RA |
| Dimming pilihan | Dali / 0-10v Dimming |
| Pf | >0.9 |
| Bahan | ABS + Cover PC (Frosted atau Kelas) |
| Tempatan kerja. | -20 ~ 50 darjah |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Penutup | Penutup susu dan jelas |
| Cri | >80 |
| Cip LED | Epistar 2835 |
| Jaminan | 5 tahun |
| Jangka hayat | 50000hours |
Penerangan Produk

1. LED tri - lekapan cahaya bukti untuk air IP65 - bukti, habuk - bukti dan kakisan - bukti.
2. Reka bentuk dengan penampilan yang elegan.
3. Voltan Input Universal AC100-277V, Pemandu Isloated Kestabilan Tinggi.
4. Pelepasan haba yang sangat baik bergantung kepada seluruh rumah aluminium.
5. digunakan secara meluas untuk aplikasi pencahayaan ambien.
6. Tiada apa -apa kelip di bawah kamera, pemasangan mudah.


LED tri - Lampu bukti juga menawarkan kualiti cahaya yang luar biasa dan sudut rasuk yang luas, yang menyumbang kepada penciptaan persekitaran kerja yang selesa dan pengurangan pencemaran. Keberkesanan bercahaya yang tinggi dari lampu ini menghasilkan penjimatan tenaga yang besar dan perbelanjaan elektrik yang dikurangkan, kerana ia menghasilkan lebih banyak cahaya dengan tenaga yang kurang. Di samping itu, LED tri - lampu bukti adalah segera - pada dan kelipan - percuma, menjamin pengeluaran cahaya yang konsisten dan seketika tanpa keperluan untuk mana -mana tempoh hangat -.
Lantern ini serba boleh dan boleh dipasang dalam pelbagai kaedah, seperti permukaan - pemasangan, digantung, atau tersembunyi, untuk memenuhi pelbagai keperluan pencahayaan. Mereka boleh didapati dalam pelbagai suhu warna yang sesuai dengan pelbagai pilihan dan aplikasi yang luas, seperti White Sederhana untuk suasana dan siang hari untuk persekitaran kerja yang lebih produktif.
Penggunaan

LED tri - Lampu bukti digunakan secara meluas di kemudahan perindustrian, gudang, garaj tempat letak kereta, pasar raya, pejabat, dan ruang komersial lain di mana boleh dipercayai dan tinggi - pencahayaan kualiti adalah penting. Mereka sangat baik - yang sesuai untuk kawasan di mana kelembapan, habuk, atau getaran mungkin hadir, kerana mereka dibina untuk menahan keadaan yang keras tanpa menjejaskan prestasi.
Syarikat kami
Sejarah kita:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar profesional dalam menghasilkan produk pencahayaan LED, mengintegrasikan reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk teknologi tinggi - secara keseluruhan. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di Shenzhen.
Sijil kami:Kami mempunyai ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS, dan mendapatkan sijil paten.

Soalan Lazim
Q: Apakah perdagangan asing - Express?
A: Express Perdagangan Asing adalah satu - Stop Platform Sistem Pemasaran Rangkaian Perdagangan Luar Negeri Pintar SaaS.
S: Berapa hari sampel akan selesai? Dan bagaimana dengan pengeluaran besar -besaran?
A: Umumnya 3-5 hari untuk membuat sampel. Waktu pengeluaran besar -besaran akan bergantung kepada kuantiti.
S: OEM atau ODM diterima?
A: Ya, kita boleh melakukan OEM & ODM, logo pada cahaya atau pakej kedua -duanya tersedia.
