ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Voltan input | AC85-265V, 100-277V AC |
| suhu warna | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Fluks bercahaya | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Bahan tiub | Badan aluminium+ penutup PC |
| Pangkalan lampu | G13 |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Penutup | Penutup susu dan jelas |
| Cri | >80 |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Jaminan | 5 tahun |
| Jangka hayat | 50000hours |
| Pf | >0.90 |
| Kalis air | IP65 |
Penerangan Produk

IP66 LED Tri - Lampu bukti adalah jenis cahaya LED tertentu yang mendapat populariti dalam tetapan perindustrian dan komersial. Cahaya ini direka untuk menahan persekitaran yang mencabar, menjadikannya sesuai untuk kilang -kilang, gudang, garaj tempat letak kereta, dan lokasi lain di mana habuk, kelembapan, dan serpihan mungkin hadir. Penilaian IP66 memastikan bahawa cahaya itu benar -benar habuk - ketat dan dapat menahan jet air yang kuat, menjadikannya sesuai untuk digunakan di dalam dan di luar rumah.
1.2M IP66 LED Tri - Lampu bukti adalah penyelesaian pencahayaan yang boleh dipercayai dan serba boleh, memberikan output lumen yang luar biasa sebanyak 140lm/w, menjamin kecekapan yang luar biasa. Ini menunjukkan ia dapat memberikan pencahayaan yang luar biasa dengan penggunaan tenaga yang minimum, menghasilkan penjimatan kos jangka panjang - untuk perniagaan. Penilaian IP66 memastikan bahawa cahaya dilindungi daripada kakisan, menjadikannya pilihan yang kuat dan berkekalan untuk tetapan perindustrian dan komersial.


Penggunaan

Kesesuaian IP66 LED tri - cahaya bukti diserlahkan sebagai salah satu atribut utamanya. Ia boleh dipasang dengan mudah di siling, dinding, atau digantung dari kabel, menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi. Siluet langsing dan reka bentuk yang elegan menjadikannya pilihan yang bergaya untuk pertubuhan moden.
IP66 LED Tri - Lampu bukti sangat sesuai untuk digunakan di gudang, kemudahan pembuatan, unit penyimpanan sejuk, tempat letak kereta, dan laluan pejalan kaki luaran. Pembinaan yang mantap dan panjang - menjamin prestasi yang berkekalan ia tetap menjadi pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai di kawasan di mana penyelenggaraan mungkin sukar atau mahal.
Syarikat kami
Sejarah kita:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar profesional dalam menghasilkan produk pencahayaan LED, mengintegrasikan reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk teknologi tinggi - secara keseluruhan. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di Shenzhen.
Sijil kami:Kami mempunyai ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS, dan mendapatkan sijil paten.

Soalan Lazim
Q: Apakah Perdagangan Asing - Express?
A: Express Perdagangan Asing adalah satu - Stop Platform Sistem Pemasaran Rangkaian Perdagangan Luar Negeri Pintar SaaS.
S: Berapa hari sampel akan selesai? Dan bagaimana dengan pengeluaran besar -besaran?
A: Umumnya 3-5 hari untuk membuat sampel. Waktu pengeluaran besar -besaran akan bergantung kepada kuantiti.
S: Bagaimana anda memastikan kualiti?
A: Kami mendapat tiga proses QC: 1.Untuk bahan mentah; 2. Menghidupkan separuh pengeluaran; 3. Ujian QC final satu demi satu selepas penuaan 12 jam.
S: Bagaimana untuk melakukan jika ada masalah kualiti di pihak kita dalam masa jaminan?
A: Pertama, ambil gambar atau video sebagai bukti dan hantar kepada kami. Kami akan menggantikan yang baru secara percuma.
S: OEM atau ODM diterima?
A: Ya, kita boleh melakukan OEM & ODM, logo pada cahaya atau pakej kedua -duanya tersedia.
