Ciri-ciri Produk:
1. 500lm setiap luminair trek LED, setara halogen 50w, boleh dimalapkan dengan pemalap TRIAC.
2. ETL tersenarai, kepala lampu trek voltan talian universal, muat dalam 3-sistem trek litar tunggal wayar.
3. Arah cahaya boleh laras, 350 darjah mendatar dan 90 darjah putaran menegak.
4. Pencahayaan seragam dengan LED jenis titik bersepadu (COB) dengan reflektor aluminized parabola.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Sudut rasuk | 30,45 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| bahan | Aluminium+Plastik |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835 |
| Penutup | Warna putih dan warna Hitam |
Imej Terperinci:



Kebolehsuaian lampu spot trek adalah salah satu kelebihan utamanya. Berbeza dengan pilihan pencahayaan konvensional, yang sering dipasang pada tempatnya, lampu spot trek mudah diprogramkan untuk menekankan kawasan tertentu yang menarik dan memberikan jumlah pencahayaan yang berbeza-beza. Oleh sebab itu, ia sesuai untuk digunakan di ruang tamu di mana tahap cahaya yang berbeza-beza diperlukan untuk pelbagai tugas, seperti membaca, bersantai atau berhibur.
Ekonomi tenaga lampu spot trek adalah satu lagi ciri penting. Teknologi LED, yang digunakan dalam lampu ini, sangat cekap dan menggunakan tenaga sehingga 80% kurang daripada pilihan pencahayaan konvensional. Akibatnya, anda bukan sahaja akan menjimatkan kos tenaga anda tetapi juga menyumbang kepada pemeliharaan alam sekitar.
penggunaan:



Lampu spot trek mempunyai pelbagai jenis aplikasi dan sangat mudah disesuaikan dari segi penggunaan. Mereka amat disukai dalam tetapan runcit yang boleh digunakan untuk menyediakan suasana pembelian yang dinamik dan menarik. Ia juga boleh digunakan untuk menyerlahkan pameran dan memberikan kesan pencahayaan dramatik di muzium dan galeri seni.
