Ciri-ciri Produk:
1. Teknologi LED cekap tenaga bagi lampu trek 30W adalah salah satu kualiti yang paling ketara. Lampu LED adalah pelaburan yang hebat untuk sebarang pemasangan lampu kerana kecekapan dan ketahanannya yang luar biasa. Lampu trek LED 30W juga mempunyai output lumen yang tinggi, yang cukup menerangi mana-mana bilik.
2. Satu lagi ciri penting lampu trek 30W ialah serba boleh. Kepala lampu sesuai untuk menekankan produk, karya seni atau bahagian tertentu dalam ruang kerana ia mudah dilaraskan untuk memfokuskan cahaya di tempat yang diperlukan. Suasana tersuai yang dimungkinkan dengan pilihan untuk bertukar antara cahaya putih hangat dan sejuk adalah sesuai untuk menetapkan mood yang diperlukan.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Sudut rasuk | 30,45 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W ,160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| bahan | Aluminium+Plastik |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835 |
| Penutup | Warna putih dan warna Hitam |
Imej Terperinci:



penggunaan:



Lampu trek 30W mempunyai pelbagai aplikasi dan boleh digunakan di bilik pameran, tempat kerja dan kedai runcit untuk mempamerkan item. Mereka amat disukai di galeri dan muzium, di mana pameran dan karya seni memerlukan keseimbangan cahaya yang teliti.
Penampilan anggun lampu trek 30W juga menjadikannya sempurna untuk reka bentuk lampu rumah kontemporari. Ia mungkin digunakan untuk menyediakan penyelesaian pencahayaan yang bergaya tetapi berguna di ruang makan, dapur dan ruang tamu.
