Ciri-ciri Produk:
1. Bahagian ruang tertentu, seperti meja kerja di dapur atau karya seni di ruang tamu, boleh diserlahkan dengan bantuan lampu bersudut. Apabila bersosial atau bersantai di rumah, pencahayaan yang difokuskan menghasilkan suasana yang hangat dan menarik. Selaras dengan keadaan, sangat mudah untuk mengubah mood dan suasana ruang terima kasih kepada kawalan pencahayaan.
2. Pencahayaan trek ialah pilihan pencahayaan pelbagai guna dan bergaya yang sangat harmoni dengan reka bentuk rumah ladang. Ia adalah pelengkap yang praktikal dan cantik kepada mana-mana kawasan terima kasih kepada penggunaan bahan semula jadi dan pencahayaan terfokus. Sesiapa yang ingin menambahkan sedikit keanggunan desa pada reka bentuk rumah mereka boleh memilih lampu trek rumah ladang, sama ada mereka sedang mengubah suai dapur atau ruang tamu mereka.
produkKhusus:
| Kuasa | 10W 12W 15W 20W |
| Voltan Masukan Pemacu Lalai | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Flue Bercahaya | 100-120lm/w |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/Pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit/Bilik Pameran |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



