Ciri-ciri Produk:
1. Lokasi lampu boleh ditukar dengan mudah dengan lampu trek, membolehkan cahaya difokuskan dengan tepat di tempat yang diperlukan. Untuk kawasan yang memerlukan pencahayaan yang pelbagai, studio kreatif atau ruang pameran seperti itu, ciri kebolehlarasan ini sesuai.
2. Penggunaan beberapa jenis mentol, seperti LED dan halogen, dengan penyelesaian pencahayaan ini membolehkan pengguna melaraskan pencahayaan mengikut citarasa dan keperluan mereka. Pengguna boleh menaik taraf lampu tanpa perlu menggantikan susunan lengkap kerana lekapan mudah ditukar dan diganti.
produkKhusus:
| Kuasa | 10W 12W 15W 20W |
| Voltan Masukan Pemacu Lalai | AC{0}}V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Flue Bercahaya | 100-120lm/w |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/Pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit/Bilik Pameran |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



