Ciri-ciri Produk:
1. Sistem lampu trek litar 3-kawat 1-jenis H adalah serasi dengan kepala lampu trek ini. Pastikan trek anda adalah jenis yang sesuai sebelum membuat pembelian; kepala lampu trek H ini tidak akan berfungsi dengan trek Juno atau Lightolier. Anda juga boleh membeli trek penyesuai dan penyambung daripada tapak web kami jika perlu.
2. Untuk memberikan pencahayaan aksen, kepala lampu trek mendatar, menegak dan sudut semuanya boleh ditukar mengikut situasi pencahayaan. Cip COB dengan indeks pemaparan warna yang tinggi mungkin digunakan untuk berjaya memulihkan warna asal objek. Untuk pencahayaan dalaman, pencahayaan luaran, pencahayaan etalase dan jenis pencahayaan lain, ia adalah pilihan yang ideal.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Watt | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| voltan | 100-265v; 24V DC/48V DC |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140lm/b; 160lm/b |
| Suhu warna | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Warna | Hitam putih |
| Waranti | 3 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



