Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu sorot LED putih hangat 3000K boleh malap TRIAC dengan fungsi 10–100%. Sentiasa pilih kecerahan yang sesuai.
2. Kepala lampu pengesan LED diperbuat daripada aluminium die-cast untuk kekuatan dan mempunyai 3-wayar, trek jenis H litar tunggal. Pendekatan pemalam menyediakan proses pemasangan yang tidak rumit.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Watt | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| voltan | 100-265v; 24V DC/48V DC |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140lm/b; 160lm/b |
| Suhu warna | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Masa mula | <0.5s |
| Sudut Rasuk | 38 darjah atau 120 darjah |
| Warna | Hitam putih |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan




