Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Kecerahan lampu trek LED boleh dilaraskan daripada 10% hingga 100%. Darjah rasuk boleh laras, yang berjulat dari 15 darjah hingga 60 darjah , menjadikannya sempurna untuk menetapkan mood yang betul di mana sahaja anda berada.
2. Kualiti tinggi telah dipertimbangkan semasa membuat kepala lampu trek. Untuk menggalakkan pelesapan haba dan meningkatkan jangka hayat lampu trek, badan lampu terdiri daripada logam yang lebih tebal.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Watt | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| voltan | 100-265v; 24V DC/48V DC |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140lm/b; 160lm/b |
| Suhu warna | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Masa mula | <0.5s |
| Sudut Rasuk | 38 darjah atau 120 darjah |
| Warna | Hitam putih |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



