Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Lampu Trek Komersial ialah penyelesaian pencahayaan yang serba boleh dan fleksibel, sangat sesuai untuk pelbagai aplikasi komersial.
2. Direka dengan ketepatan dan ketukangan, produk ini memberikan prestasi unggul dan operasi yang boleh dipercayai, memastikan perniagaan anda kelihatan terbaik pada setiap masa.
3. Dengan reka bentuk yang anggun dan moden, Lampu Trek Komersial menambah sentuhan gaya dan kecanggihan pada mana-mana tetapan, menjadikannya pilihan yang tepat untuk perniagaan yang menghargai estetika, kefungsian dan prestasi.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W 20W |
| Voltan masukan | AC{0}}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Tentang kami:


pembungkusan & penghantaran:

