Ciri-ciri Produk:
1. Pencahayaan ceruk dan pencahayaan trek berfungsi dengan baik untuk menyediakan sistem pencahayaan serba boleh yang boleh digunakan untuk kedua-dua tetapan kediaman dan komersial. Dengan fungsi trek LED yang tersembunyi, anda boleh mencipta pencahayaan ambien dengan mudah di seluruh rumah anda, menyerlahkan karya seni, menarik perhatian kepada dinding atau butiran seni bina tertentu, atau menawarkan pencahayaan tugas untuk ruang kerja.
2. Ciri trek LED yang tersembunyi boleh dipasang dengan cepat dan mudah, dan ia serasi dengan pelbagai jenis lekapan lampu, seperti loket, lampu sorot dan banyak lagi. Anda boleh menyesuaikan strategi pencahayaan anda dengan mudah untuk memenuhi keperluan khusus anda.
produkKhusus:
| Jenis barang | pencahayaan trek yang cantik |
| Kuasa | 12W/20W/30W/40W |
| Voltan Masukan(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 Ra |
| Suhu bekerja | -20 ~ +55 |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Suhu Warna ( CCT ) | 3000-6000K |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



