Ciri -ciri produk:
1. Pencahayaan yang disasarkan: Dengan sudut rasuk 36 darjah, lampu trek ini memberikan kesan pencahayaan yang fokus dan tepat, sesuai untuk menonjolkan kawasan atau objek tertentu dalam ruang.
2. Reka bentuk serba boleh: Lampu trek menawarkan fleksibiliti yang luar biasa, dan sudut rasuk 36 darjah meningkatkan keupayaan anda untuk menyesuaikan pengalaman pencahayaan. Dengan mudah mengubah sudut cahaya untuk menentukan pencahayaan tepat di mana anda menginginkannya.
3. Kecekapan Tenaga: Lampu trek LED yang memaparkan sudut rasuk 36 darjah menawarkan kecekapan tenaga yang luar biasa, yang membolehkan anda mengurangkan perbelanjaan elektrik sambil menyampaikan pencahayaan yang banyak untuk persekitaran anda.
4. Reka Bentuk Chic: Lampu trek ini boleh didapati dalam pelbagai gaya kontemporari dan elegan, memastikan mereka meningkatkan estetika mana -mana ruang. Mereka meningkatkan pelbagai gaya dalaman dan estetika.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Sudut rasuk | 30,45 darjah |
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >80 or >95 |
| Pf | >0.90 |
| Sokongan Dimmer | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Bahan | Aluminium+plastik |
| Voltan input (v) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | SMD 2835 LED, EPISTAR, SAMSUNG |
| Penutup | Warna putih dan warna hitam |
Imej terperinci:



Penggunaan:



1. Ruang Runcit: Dalam persekitaran runcit, lampu trek yang memaparkan sudut rasuk 36 darjah sering digunakan untuk menonjolkan produk, menubuhkan titik fokus, dan menarik perhatian ke bahagian tertentu kedai. Barang dagangan boleh ditonjolkan dengan mudah untuk menarik perhatian dan memaksimumkan rayuan.
2 Galeri Seni: Pencahayaan yang disasarkan dan halus yang disediakan oleh lampu trek ini sesuai untuk mempamerkan karya seni di galeri dan muzium. Dengan sudut larasnya, anda dapat dengan mudah mempamerkan butiran dan tekstur yang rumit.
3. Tetapan Hospitaliti: Restoran, hotel, dan pelbagai persekitaran perhotelan dapat meningkatkan suasana mereka dengan sifat lampu trek yang dapat disesuaikan yang memaparkan sudut rasuk 36 darjah. Lampu -lampu ini sesuai untuk menetapkan mood, menonjolkan butiran seni bina, dan mewujudkan suasana yang menarik untuk tetamu anda.
4. Ruang Kediaman: Jika anda ingin menyerlahkan sekeping perabot yang menakjubkan, membuat sudut bacaan yang hangat, atau memaparkan item yang dihargai, lampu trek ini adalah peningkatan yang sempurna untuk rumah anda. Reka bentuk serba boleh mereka membolehkan penambahan sempurna pelbagai ruang di dalam bilik.
Soalan Lazim:
1. Sekiranya anda seorang pengilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah pengeluar cahaya LED profesional, barangan utama kami dipimpin cahaya solar, cahaya luaran yang dipimpin, dan cahaya dalaman yang dipimpin.
2. Apakah kuantiti pesanan minimum anda untuk cahaya untuk kandang ayam dengan pemasa?
Tidak ada kuantiti minimum, anda boleh membeli apa -apa kuantiti. Walau bagaimanapun, sedikit jumlah, harga unit akan sedikit lebih tinggi.
3. Bolehkah kita mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
Sila maklumkan kepada kami tentang minda terperinci anda mengenai permintaan pasaran anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, untuk mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
4. Suhu warna mana yang tersedia?
3000-6500K semuanya tersedia . 3000-3500 k hangat putih, 4000-4500K Nature White, 6000-6500k White Cool White.
