Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1.Boleh dilaraskan pada pelbagai sudut.
2. hayat perkhidmatan yang panjang tanpa penggantian yang kerap.
3. Reka bentuk boleh laras trek baharu, penggunaan sumber cahaya berkualiti tinggi.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Voltan masukan | AC{0}}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit/ Bilik Pameran |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



Menyokong putaran 360 darjah ke kiri dan kanan, dan putaran 90 darjah ke atas dan ke bawah.
kegunaan:


Tentang kami:


pembungkusan & penghantaran:

