Ciri-ciri Produk:
1. Lampu jalur LED yang dikendalikan bateri tersedia dalam pelbagai panjang untuk memenuhi keperluan individu anda. Anda mungkin mempunyai versi dengan jalur yang lebih pendek untuk kesan pencahayaan yang lebih halus dan yang lebih panjang untuk yang lebih dramatik.
2. Kebolehsuaian adalah tambahan besar bagi lampu LED jalur kendalian bateri. Mereka mempunyai banyak potensi kegunaan, seperti menerangi laluan, menarik perhatian kepada karya seni, atau menetapkan suasana hangat di rumah anda.
3. Kecekapan tenaga adalah satu lagi kelebihan lampu LED jalur kendalian bateri. Ia bertahan lama antara pengecasan kerana ia dikendalikan oleh bateri dan tidak menggunakan banyak elektrik. Di tempat tanpa akses kepada kuasa atau apabila anda ingin menjimatkan kos, ini adalah penyelamat.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 5V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| bahan | PVC +LED |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:






penggunaan:


