Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. IP68 Kalis Air
2.Penjimatan tenaga
3.Perlindungan Alam Sekitar
4. Panjang Umur untuk Bekerja
5.Bebas UV
Spesifikasi
| No Model: | 5050-60-10MM-12V |
| Bahan: | Gel silika |
| Voltan: | DC 12V/24V |
| Kuasa: | 72W |
| Saiz: | Lebar 5m/gulungan:10mm Tebal:4mm |
| QTY LED: | 300 PCS |
| Cip LED: | Epistar SMD 5050 |
| Waranti: | 2 tahun |
| Gred IP: | IP68 |
| Warna: | Putih Hangat/ Putih Asli/Putih Sejuk/ Kuning/Merah/Hijau/Biru/RGB |
| Berat bersih : | 0.8 kg |
| Pembungkusan: | 4PCS setiap kadbod yang dieksport |
| Saiz kadbod: | 38*19*31sm |
| Berat kasar: | 4KGS/CTNS |
| Jangka hayat: | Melebihi 50, 000 jam |
| Kaedah Kawalan RGB | pengawal luaran |
Lebih terperinci


Permohonan


