ProdukSpesifikasi:
| LED QTY: | 60 LED/m |
| Voltan input (v): | DC 24V |
| Kuasa (w): | 14.4W/M |
| Cct (k): | Rgb |
| Penilaian IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Malaikat Kacang: | 120 darjah |
| Warna memancarkan: | Rgb |
| Panjang wayar: | 15cm |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 40 darjah |
| Seumur hidup bekerja | 50000 jam |
| Waranti: | 2 tahun |
| Warna PCB: | Putih/hitam |
| Lebar Papan PCB: | 10mm |
Teknologi utama produk

Terdapat banyak pilihan yang tersedia untuk pencahayaan, mulai dari cahaya putih terang yang sesuai untuk kerja untuk cahaya berwarna yang lebih lembut yang mewujudkan suasana yang menyenangkan. Kecerahan boleh diselaraskan dengan ciri dimmable, yang membolehkan anda membuat suasana yang sempurna dalam mana -mana tetapan.
LED dimmable mempunyai potensi untuk mengambil tenaga yang kurang, kerana pengguna boleh menyesuaikan kecerahan mengikut keperluan mereka. Pendekatan ini bukan sahaja mengurangkan bil kuasa anda tetapi juga melindungi alam sekitar dengan meminimumkan kesan negatif pencahayaan.

Penggunaan


Syarikat kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ditubuhkan pada tahun 2010.





