Ciri-ciri Produk:
1. Apabila bercakap tentang kecekapan tenaga, lampu jalur LED mengatasi sumber cahaya konvensional. Dengan potensi penjimatan jangka panjang pada bil tenaga anda, ia mungkin menjimatkan sehingga 80% penggunaan tenaga jika dibandingkan dengan mentol pijar. Selain menjimatkan tenaga pada penjanaan haba, lampu LED berasa sejuk apabila disentuh, tidak seperti mentol konvensional.
2. Berbanding dengan pilihan pencahayaan lain, lampu jalur LED mempunyai jangka hayat yang sangat panjang, yang menjadikannya pelaburan jangka panjang yang hebat. Ia mungkin bertahan selama beberapa dekad tanpa penyelenggaraan kerana ia mempunyai jangka hayat purata 50,000 jam atau lebih. Oleh kerana ketahanan mereka dan keperluan penggantian yang lebih rendah daripada bentuk pencahayaan lain, mereka juga merupakan pilihan yang lebih bertanggungjawab dari segi ekologi.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC12-48V |
| Kuasa | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Warna Cerah | Putih Hangat/putih/putih sejuk/rgb |
| Suhu Kerja (darjah) | -80 |
| Kuantiti LED | 60 led/m/120leds/m |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan


