ciri:
1. Lampu Jalur LED kami mengeluarkan warna-warna terang dan terang, mewujudkan suasana perayaan dan menambahkan sentuhan keseronokan pada hiasan percutian anda.
2. Dengan kawalan yang mudah digunakan dan tetapan yang boleh disesuaikan, Lampu Jalur LED kami membolehkan anda mencipta suasana yang sempurna untuk sebarang majlis atau perhimpunan.
3. Direka bentuk dengan mengambil kira ketahanan, Lampu Jalur LED kami adalah tahan lama dan cekap tenaga, menjadikannya pilihan kos efektif dan mesra alam untuk menghias percutian.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W 20W |
| Penarafan IP | IP40 |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja |
-20C~50C |
| Saiz | 5000* 5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej terperinci:




penggunaan:



Cipta suasana perayaan dengan lampu jalur LED yang mempesonakan musim cuti ini!
Tentang kami:


