Ciri-ciri Produk:
1. Jalur LED Flex60 mempunyai 60 LED setiap meter, yang merupakan standard.
Jalur LED mudah kalis air dengan pelekat yang disertakan, dan ia mempunyai pensijilan IP65.
2. Keluaran lumen: Sebanyak lima belas ribu lumen tersedia untuk anda, ihsan kepada cip LED premium.
3. Penggunaan tenaga yang cekap: Siri Flex60 adalah sangat cekap dan mesra alam, menggunakan hanya 200 watt kuasa walaupun output cahayanya kuat.
4. Tahan UV: Jalur LED adalah kalis UV sepenuhnya dan oleh itu tidak akan luluhawa oleh cahaya matahari.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:






penggunaan:


