produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K-6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:

Ciri-ciri Produk:
1. Lampu ini menggunakan lebih sedikit tenaga berbanding mentol pijar tradisional, memberikan pilihan yang berfaedah dari segi kewangan untuk kedua-dua aplikasi kediaman dan komersil.
2. Lampu jalur LED menawarkan jangka hayat yang dilanjutkan, bertahan sehingga 50,000 jam atau lebih, mengakibatkan pengurangan kekerapan penggantian dan penyelenggaraan.
3. Lampu ini tersedia dalam pelbagai warna dan boleh disesuaikan agar sesuai dengan mana-mana ruang, menjadikannya sesuai untuk pencahayaan aksen, pencahayaan tugas dan aplikasi hiasan.
4. Pemasangan lampu jalur LED 2835 adalah mudah. Lampu ini mempunyai sandaran pelekat, membolehkan pemasangan cepat dan selamat, menjadikannya pilihan terbaik untuk projek DIY untuk pemilik rumah dan perniagaan.
5. Lampu jalur LED boleh disambungkan kepada suis dan pengawal dimmer, membolehkan anda melaraskan kecerahan dan warna lampu untuk memenuhi keperluan anda.


penggunaan:

1. Pencahayaan aksen: Laksanakan lampu jalur LED 2835 untuk menekankan ciri seni bina, karya seni atau rak di ruang kediaman atau komersial anda.
2. Pencahayaan tugas: Laksanakan lekapan ini di bawah kabinet, dalam almari atau di bawah meja untuk meningkatkan keterlihatan di kawasan yang bercahaya malap.
3. Pencahayaan hiasan: Tingkatkan suasana dengan lampu jalur LED di bilik tidur, ruang tamu atau teres luar untuk mencapai suasana perayaan atau selesa.
4. Papan Tanda: Laksanakan lampu jalur LED untuk meningkatkan keterlihatan papan tanda dan paparan di pertubuhan runcit, tempat makan dan pelbagai perusahaan.
