Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. IP68 Kalis Air
2.Penjimatan tenaga
3.Perlindungan Alam Sekitar
4. Panjang Umur untuk Bekerja
5.Bebas UV
Spesifikasi
| Jenis SMD | 5050 |
| Warna | RGB |
| Kuantiti LED | 30 led/m |
| voltan | DC12V/24V |
| Cip LED | Cip Epistar |
| Walt setiap meter | 7.2W/m |
| Malaikat Rasuk | 120 darjah |
| Lebar & Pemikiran PCB | 10mm & 2Oz |
| Langkah Memotong | 10mm/keratan |
| Penarafan IP | IP20-Tidak kalis air |
| Permohonan | Hiasan Hotel & Rumah & Rasmi & Taman dan lain-lain. |
Lebih terperinci


Permohonan


