produk




Berwarna-warni, suasana yang pelbagai
Menyokong pelarasan warna penuh- RGB/RGBW, memaparkan 16 juta warna untuk pelbagai aplikasi.
Sediakan mod pencahayaan statik, kecerunan, berkelip dan -muzik untuk mencipta tetapan romantis, teknikal dan parti-seperti dengan mudah.
Kebolehsuaian yang kuat, pemasangan yang fleksibel
Ia membengkok untuk menampung permukaan melengkung dan pembinaan luar biasa seperti siling dan dinding bulat.
Boleh dipotong, panjang boleh diubah, mengurangkan sisa.
Tiada pendawaian yang rumit, pemasangan pelekat/klip, DIY yang mudah. Jalur cahaya datang dalam bentuk gulung dan boleh dipangkas mengikut saiz. Bahagian belakang melekit menjadikannya mudah untuk digunakan pada dinding, siling, perabot dan garis besar bangunan luar. Bekalan kuasa voltan rendah-nya (12V/24V) selamat dan boleh dipercayai, serta jenis kalis airnya berfungsi di dalam dan di luar rumah. Versi pintar menawarkan aplikasi telefon mudah alih, kawalan suara dan penyegerakan muzik, membolehkan lampu mengubah rentak dan meningkatkan persekitaran. Jalur cahaya berwarna ialah kos-cara yang berkesan untuk mencipta rumah yang menyenangkan atau paparan lampu komersial yang bergaya.
Parameter
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 IP65 |
| Voltan masukan | 85-265V |
| CRI | >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,6000K,Merah, Biru, |
| LED | 240PCS 2835 LED , Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
Penggunaan


Syarikat kami

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk pencahayaan LED terkemuka yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk{1}}berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E-mel
