produk
1. Pemasangan yang tidak fleksibel, tidak mencolok
Fleksibel, bendable menyelesaikan masalah pencahayaan konvensional yang tidak sesuai pembinaan luar biasa (arka - siling berbentuk, lajur pekeliling).
Ultra - translucent nipis (<3mm): Elegantly hidden in gaps, skirting boards, and furniture shapes, "light is seen but the lamp is not".
2. Warna sihir, tuan suasana
RGB 160 juta warna ditambah kesan dinamik: Bagi pihak, filem, bacaan, dan banyak lagi, beralih antara kecerunan pelangi, irama muzik, dan nada putih hangat dengan satu klik.
Menyokong pelarasan suhu warna 2700K -6500K untuk modulasi irama biologi. Morning Vigor Cold Light → Nighttime Sleep - Menggalakkan cahaya hangat.
3. Interconnection pintar: Membolehkan kawalan suara/aplikasi untuk alat rumah pintar Smart Lazy Connect. "Hidupkan lampu" menghidupkannya secara automatik. Ini dimatikan secara automatik apabila anda meninggalkan rumah.
Senses badan: Mod cahaya malam mengesan apabila anda bangun, membiarkan anda berjalan dengan bebas dalam kegelapan.
4. Tenaga - cekap, tahan lama, mudah, dan berpatutan
Penggunaan kuasa yang rendah: 5W/meter hanya 0.1 kWh diperlukan selama 24 jam cahaya berterusan, 70% kurang daripada mentol standard.
Jangka hayat 50,000 jam. Pada 8 jam setiap hari, ia berlangsung selama 17 tahun.




Parameter produk
| Kuasa | 10W setiap meter |
| Penilaian IP | IP40 atau IP65 kalis air |
| Voltan input | 85-265V atau 12/24V DC |
| Cri | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/w |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, lebar 5mm |
| Suhu warna (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k, merah, biru, hijau, kuning |
| Dipimpin | 240pcs 2835 LED, EPISTAR & SAMSUNG |
| Bahan | PVC LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Jaminan | 5 tahun |
| Bersertifikat | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Kawalan jauh |
Perincian produk

Syarikat kami

Syarikat Teknologi Pencahayaan Shenzhen Benwei Sdn. Bhd.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar produk pencahayaan LED yang bereputasi yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran, dan jualan produk teknologi tinggi -. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di Shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan ke -5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E - mel
