produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:

Ciri-ciri Produk:
1. 5 meter panjang: Panjang 5 meter lampu jalur LED biru memberikan anda lebih banyak kepelbagaian pemasangan. Untuk menampung keperluan pencahayaan yang berbeza-beza, ia boleh dibahagikan kepada bahagian yang lebih pendek atau diregangkan ke panjang yang lebih besar.
2. Kalis Air: Dengan penarafan IP65, lampu jalur LED ini tahan debu- dan-air. Oleh itu, ia sesuai untuk kegunaan dalaman dan luaran.
3. Penggunaan kuasa yang rendah: Sebagai pilihan pencahayaan-yang cekap tenaga, lampu biru jalur LED 5 meter menggunakan tenaga elektrik yang sangat sedikit untuk berjalan.



Lampu jalur LED adalah pilihan pencahayaan yang sangat mudah disesuaikan dan fleksibel yang boleh meningkatkan mana-mana kawasan dalaman atau luaran dengan warna dan kesan yang terang. Biru adalah salah satu warna yang paling kerap digunakan kerana keupayaannya untuk menenangkan dan menenangkan. Atas sebab ini, lampu biru jalur LED 5 meter mungkin cara terbaik untuk menerangi rumah, tempat perniagaan atau kawasan luar anda. Pandangan yang lebih mendalam tentang ciri dan kegunaannya disediakan di sini.
penggunaan:

- Pencahayaan hiasan: Kedua-dua kawasan kediaman dan perniagaan mungkin mendapat manfaat daripada lampu jalur LED biru 5 meter. Ia mungkin memberikan suasana yang selesa dan selesa di ruang istirahat, bilik tidur dan ruang tamu.
- Pencahayaan luar: Anda juga boleh menggunakan lampu jalur LED biru untuk pencahayaan luar. Ini melibatkan penerang teres, taman, tangga dan laluan.
- Pencahayaan komersial: Hotel, restoran, bar dan spa hanyalah beberapa pertubuhan di mana lampu jalur LED biru boleh digunakan. Ia sesuai untuk kawasan yang memerlukan suasana yang tenang kerana ia mempunyai keupayaan untuk memberikan kesan menenangkan dan menenangkan.
- Pencahayaan aksen: Lampu jalur LED biru boleh digunakan untuk pencahayaan aksen kerana kemungkinan pemasangannya yang serba boleh. Ia mungkin menarik perhatian kepada kawasan atau item tertentu, meningkatkan daya tarikan visualnya.
