Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
Jalur LED COB Fleksibel DC24V, lebar 8mm/10mm fpcb, 320/420/528led/m, kami mempunyai 2800-3200k putih hangat, 4000-4500k putih asli, 6000-6500k putih untuk pilihan anda .
Spesifikasi
| Voltan kerja | DC24V |
| LED | 320/420/528LEDS/M |
| CHIP LED | LED COB |
| Kuasa | 10W/M |
| Waranti | 3 tahun |
| Warna | putih hangat/putih semulajadi/putih |
| Saiz | 5000 * 10mm |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Sudut Pandangan LED | 180 darjah |
| Panjang standard | 5meter/gulungan |
| Kalis air | IP20/65/67/68 |
Lebih terperinci




Permohonan
1) Lampu hiasan seni bina
2) Lampu gerbang, kanopi dan tepi jambatan
3) Pencahayaan suasana taman hiburan, teater dan kabin pesawat
4) Pencahayaan lorong kecemasan
5) Pencahayaan laluan auditorium


