
Jalur LED ini dipasang dengan cip LED putih hibrid dan berubah warna, sesuai apabila kedua-dua kesan pencahayaan diperlukan.
Jalur LED RGBW kami menampilkan LED bersepadu terkini yang memberikan campuran warna dan kekuatan warna yang unggul berbanding dengan cip RGB dan Putih yang berasingan. Terdiri daripada 60 LED RGBW setiap meter. LED dipasang pada PCB putih (Papan Litar Bercetak). Lampu jalur RGBW kami mempunyai sandaran pelekat diri 3M untuk pemasangan yang mudah.
ciri-ciri
Pengawal warna boleh mengawal dua kali ganda jumlah jalur pada 24V.
Sehingga 10m jalur 24V boleh dikuasakan secara bersiri, berbanding 5m pada 12V.
Panjang maksimum jalur tunggal ialah 5m pada 12V dan 10m pada 24V.
Jalur LED 12V boleh dipotong setiap 3 LED, 24V setiap 6 LED.
Spesifikasi
| Voltan Masukan | 24 V DC |
|---|---|
| Boleh dimalapkan | ya |
| Warna | Pelbagai, bergantung kepada pengawal yang digunakan. |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Panjang kabel | 300mm |
| Penilaian Kalis Air | IP65 |
| Lebar | 12mm |
| Ketebalan | 3mm |
| Waranti | 5 tahun |
Lebih terperinci


