Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Rumah pintar Gunakan jalur LED RGB untuk menunjukkan keunikan dan rasa bakat anda. Tidak kira jika anda ingin mencipta suasana yang damai di dalam bilik tidur anda atau suasana perayaan di ruang tamu anda, jalur LED ini boleh membantu anda mencapai mood dan suasana yang anda inginkan.
2. Untuk rumah pintar, lihat juga jalur LED RGB memberikan banyak kelebihan yang menjadikannya pilihan hebat untuk mana-mana sistem rumah pintar. Mereka memberi anda banyak peluang untuk menggunakan imaginasi anda sambil fleksibel, adaptif dan cekap tenaga. Dengan jalur LED RGB untuk rumah pintar, terdapat banyak pilihan untuk pencahayaan dalaman.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC24V |
| Kuasa | 15W/M |
| bahan | FPC berganda |
| Warna | 2600K-6500K dan RGBW (Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Seumur hidup | 50000 Jam |
Imej Terperinci:




Penggunaan


