
ciri-ciri
Lampu jalur lentur LED voltan rendah ialah tempat yang bagus untuk memulakan aksen DIY dan pencahayaan tugas di sekitar rumah. Jalur LED fleksibel sangat bagus untuk banyak aplikasi termasuk lampu di bawah kabinet, lampu teluk, lampu rak, lampu susur tangan dan banyak lagi. Jalur ditawarkan dalam kedua-dua pilihan kalis air dan bukan kalis air dan datang dalam persediaan ketumpatan tinggi (60 LED/m) atau ketumpatan standard (30 LEDS/m). Mereka datang dengan pita pelekat 3M dua muka, untuk pemasangan yang mudah. Dikuasakan daripada 12VDC!
Spesifikasi
| Voltan Masukan | 12 V DC |
|---|---|
| Boleh dimalapkan | Ya (suis dimmer tambahan diperlukan) |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Panjang kabel | 300mm |
| Penilaian Kalis Air | IP65 |
| Lebar | 10mm |
| Ketebalan | 2mm |
| Waranti | 5 tahun |
Lebih terperinci


