Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Panjang 30 meter Kawasan yang lebih besar seperti dewan bankuet, dewan tarian dan taman luar sesuai untuk jalur lampu LED.
2. Kecerahan: Jalur lampu LED terkenal dengan kecerahannya. Anda boleh mencipta suasana yang terang dan selesa dengan 30-jalur lampu LED meter.
3. Pilihan warna: Terdapat banyak warna berbeza yang tersedia untuk jalur lampu LED, termasuk putih, putih hangat, merah, hijau dan RGB. Anda boleh membina pelbagai kombinasi warna dengan RGB untuk memenuhi keperluan anda.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC24V |
| Kuasa | 15W/M |
| bahan | FPC berganda |
| Warna | 2600K-6500K dan RGBW (Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Seumur hidup | 50000 Jam |
Imej Terperinci:




Penggunaan

