Ciri Produk:
1. Badan lampu aluminium yang kuat dan pensijilan IP66 Banjir Stadium kami memastikan bahawa mereka akan dapat menahan keadaan yang keras dan terus berfungsi dengan bergantung pada tahun -tahun yang akan datang.
2. Lampu kami menawarkan kecekapan bercahaya yang tinggi sebanyak 140lm/w, menjadikan mereka pilihan yang sangat baik untuk pencahayaan sukan dan aplikasi tiang yang tinggi. Kecekapan ini menyebabkan mereka mengambil kurang elektrik tanpa menjejaskan kecerahan output mereka.
3. Permulaan cepat: Tidak perlu memanaskan peranti; Kecerahan maksimum dicapai apabila menggerakkannya, menjadikannya sesuai untuk digunakan dalam keadaan kecemasan.
Spesifikasi:
| Kuasa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Voltan input (v) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Suhu warna (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Sudut rasuk | 10 darjah, 30 darjah, 45 darjah, 60 darjah |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Bahan | Aloi aluminium |
| Pemandu | Pemandu biasa atau pemandu Meanwell |
| Ciri | Kelopak percuma |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | SMD 2835 LED, EPISTAR, SAMSUNG |
Imej terperinci:


Penggunaan:

Bidang bola sepak, trek dan lapangan, gelanggang bola keranjang, dan arena sukan luar yang lain sering menggunakan cahaya stadium, sejenis peralatan pencahayaan prestasi tinggi - yang khusus dibangunkan untuk stadium besar dan acara serupa yang lain. Menggunakan Teknologi LED Energy -, ia menghasilkan cahaya terang yang seragam yang memenuhi keperluan acara antarabangsa, menjamin permainan malam dan acara akan mempunyai pencahayaan yang cukup.
Syarikat kami:

