ciri:
- Reka bentuk pencahayaan yang sangat cekap memastikan keterlihatan maksimum untuk atlet dan penonton.
- Pembinaan yang tahan lama dan-teknologi LED yang tahan lama menjadikan lampu ini sebagai-penyelesaian kos efektif untuk mana-mana persekitaran trek larian.
- Tetapan pencahayaan yang boleh disesuaikan membenarkan kecerahan optimum dan penjimatan tenaga, semuanya sambil mencipta suasana unik untuk acara trek.
Spesifikasi:
| kuasa | 300 W / 400 W / 500 W / 600 W / 800 W |
| Voltan Masukan | AC90-305V 50/60Hz |
| Kecekapan Bercahaya | 125-150 lm/b |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Jangka hayat | 50000 |
| Suhu kerja | -30~ 50 darjah |
| IP | IP65 |
| Pemandu yang dipimpin | Meanwell dan mana-mana jenama lain diterima |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR atau SMD 3030, Philips |
| Boleh dimalapkan | 1-10V/DALI Pilihan |
imej terperinci:



Penggunaan:



Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Soalan Lazim:
Bagaimana pula dengan masa utama?
A: Sampel mengambil masa 3-5 hari.
