ciri:
- Lampu gelanggang bola keranjang kami menawarkan pencahayaan terang dan jelas yang meningkatkan keterlihatan dan menggalakkan keselamatan di gelanggang.
- Direka dengan bahan berkualiti tinggi dan teknologi canggih, lampu gelanggang bola keranjang kami tahan lama, boleh dipercayai dan cekap.
- Sama ada anda seorang pemain profesional atau hanya menikmati gelung menembak untuk keseronokan, lampu gelanggang bola keranjang kami mencipta persekitaran yang sempurna untuk permainan yang tidak dapat dilupakan.
Spesifikasi:
| kuasa | 300W/400W/500W/600/800W |
| Voltan Masukan | AC{0}}V 5060Hz |
| Kecekapan Bercahaya | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Jangka hayat | 50000 |
| Suhu kerja | -30~ 50 darjah |
| IP | IP65 |
| Pemandu yang dipimpin | Meanwell dan mana-mana jenama lain diterima |
| MEMBAWA | SMD 2835 LED, EPISTAR atau SMD 3030, Philips |
| Boleh dimalapkan | 1-10V/DALI Pilihan |
imej terperinci:



Penggunaan:



Tentang kami:


Soalan Lazim:
Bagaimana pula dengan masa utama?
A:Sampel mengambil masa 3-5 hari.
