ciri:
1. Lampu Ballpark memberikan pencahayaan yang kuat yang meningkatkan keterlihatan pemain dan pengalaman keseluruhan untuk penonton.
2. Lampu berprestasi tinggi ini adalah cekap tenaga dan kos efektif, memastikan kecerahan maksimum dan jangka hayat sambil meminimumkan perbelanjaan operasi.
3. Lampu Ballpark direka dengan mengambil kira ketahanan dan kebolehpercayaan, menjadikannya sesuai untuk digunakan dalam semua keadaan cuaca dan mampu menahan kesukaran penggunaan luar.
Spesifikasi:
| kuasa | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Voltan Masukan | AC{0}}V 5060Hz |
| Kecekapan Bercahaya | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Jangka hayat | 50000 |
| Suhu kerja | -30~ 50 darjah |
| IP | IP65 |
| Pemandu yang dipimpin | Meanwell dan mana-mana jenama lain diterima |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR atau SMD 3030, Philips |
| Boleh dimalapkan | 1-10V/DALI Pilihan |
imej terperinci:



Penggunaan:



Terangi permainan dan acara anda dengan lampu Ballpark yang berkuasa dan boleh dipercayai.
Tentang kami:


Soalan Lazim:
Bagaimana pula dengan masa utama?
A:Sampel mengambil masa 3-5 hari.
