1
Ultra - kecekapan bercahaya yang tinggi, tenaga - penjimatan dan mesra alam.
Ia menggunakan cip LED premium yang mempunyai kecekapan bercahaya lebih daripada 150 lm/w, menjimatkan 50% hingga 70% tenaga dan menurunkan perbelanjaan kuasa secara drastik sementara juga mengikuti trend pembangunan karbon dan hijau yang rendah -.

2
Pelepasan haba yang baik dan panjang - ketahanan yang berkekalan.
Reka bentuk struktur pelesapan haba revolusioner dengan cekap mengekalkan suhu lampu, menjamin bahawa komponen teras mempunyai hayat perkhidmatan lebih daripada 50,000 jam, menurunkan kekerapan dan perbelanjaan penyelenggaraan.

3
Dimming pintar, kawalan fleksibel.
Cahaya Bay Tinggi boleh dilengkapi dengan sistem dimming pintar pilihan yang menyesuaikan kecerahan dan suhu warna berdasarkan keadaan ambien, yang membolehkan pencahayaan permintaan - dan meningkatkan lagi kecekapan penggunaan tenaga.

4
IP65 Gred, Dustproof dan Waterproof.
Diperbuat daripada aloi aluminium, produk ini adalah debu dan kalis air, menjadikannya sesuai untuk tetapan yang mencabar seperti bengkel dan gudang.

5
Mudah dipasang dan diselenggarakan.
Teknik pemasangan cangkuk / pendakap gunung disokong oleh reka bentuk, yang menampung pelbagai keadaan dan membuat pembersihan atau komponen replacement lebih mudah di masa depan.

parameter
| Watt | 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W |
| Lumens | 15000lm, 25000lm, 30000lm, 36000lm, 39000lm, 52000lm, 65000lm |
| Keberkesanan bercahaya | 150 lm/w |
| Dimmable | Ya, sehingga 240w |
| Voltan input | AC100-277V, 50/60Hz |
| Cct | 3000K - 6000K |
| CRI / PF | Lebih besar daripada atau sama dengan 80 / lebih besar daripada atau sama dengan 0.9 |
| Bateri kecemasan | Pilihan |
| Sensor gerakan | Pilihan |
| Aksesori | Cangkuk/pendakap gunung |
Penggunaan produk
Bidang Perindustrian: Kilang, kemudahan pembuatan, dan tempat lain yang memerlukan lampu terang yang akan bertahan lama.
Ruang Komersial: Kedai, pusat konvensyen, stadium, dan tempat awam lain yang menginginkan kesan pencahayaan seragam.
Untuk pergerakan dan logistik: Kawasan bagasi di lapangan terbang, hab pelabuhan, dan tempat kerja ketinggian tinggi-.



Syarikat kami




Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar produk pencahayaan LED yang bereputasi yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran, dan jualan produk teknologi tinggi -. Kilang kami ditubuhkan pada tahun2010, terletak di Shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan ke -5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E - mel

