Lebih Banyak Ciri
1.Mudah untuk dipasang: Lampu Highbay LED ini direka bentuk agar mudah dipasang. Ia mesra pengguna-dan boleh disatukan dengan cepat dan mudah, menjimatkan masa dan usaha semasa proses persediaan.
2.Baik untuk pelbagai tetapan: Mentol lampu kalis air ini fleksibel dan boleh digunakan dalam pelbagai tetapan, menjadikannya sempurna untuk kegunaan dalaman dan luaran yang memerlukan-pencahayaan yang tahan lama dan boleh dipercayai.
3. Waranti bertahan lama. Lampu LED Highbay ini dilengkapi dengan tempoh jaminan yang panjang, jadi anda boleh yakin bahawa ia akan bertahan dan berfungsi dengan baik untuk masa yang lama.



Penerangan
1. Bulat dan rata LED Highbay Light 110-277V Waterproof ini memberikan setiap ruang daya tarikan yang tersendiri dan kontemporari.
2. Walau bagaimanapun, keluaran cahaya terang lampu highbay ini menjadikannya sesuai untuk industri dan gimnasium.
3. Mentol lampu LED ini mudah dipasang, menjimatkan masa dan usaha anda.
4. Lampu highbay kalis cuaca ini boleh digunakan di dalam dan di luar.
5. Lampu LED Highbay ini mempunyai jaminan yang panjang, jadi ia akan bertahan selama bertahun-tahun.
ProdukSpesifikasi
| kuasa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K-6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra atau 95-98Ra |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V ATAU 12V DC, 24V DC |
| Saiz potongan | 68mm hingga 280mm |
| Diameter luar | 85-300mm |
Imej terperinci




Aplikasi Produk


Tentang kami

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk pencahayaan LED terkemuka yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk{1}}berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Kami secara konsisten membekalkan penyelesaian pencahayaan khusus sambil mematuhi strategi berorientasikan permintaan pelanggan-. Kami memantau kualiti dengan teliti sepanjang keseluruhan proses, daripada reka bentuk produk hingga-sokongan selepas jualan, untuk menjamin bahawa setiap lampu boleh memberikan anda persekitaran pencahayaan yang selamat, berkesan dan menyenangkan.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E-mel
