Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
- Lampu Jagung Loket menawarkan pencahayaan yang boleh dipercayai dan tahan lama untuk mana-mana ruang dalaman atau luaran.
- Kecekapan tenaga dan pelepasan haba yang rendah menjadikannya penyelesaian pencahayaan yang mesra alam dan selamat.
- Proses pemasangan yang mudah dan reka bentuk yang serba boleh menjadikannya tambahan yang praktikal dan bergaya untuk mana-mana rumah atau perniagaan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W/60W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Alami keterlihatan yang lebih baik dan estetika yang dipertingkatkan dengan Lampu Jagung Loket termaju kami.
Tentang Kami:


