ciri:
1. Mentol Tongkol Jagung di luar memberikan cahaya yang cukup cerah dan tahan lama-untuk tetapan luar anda, jadi menjamin suasana selamat dan menyenangkan.
2. Memandangkan mentol ini direka bentuk untuk cekap tenaga-, ia membantu mengurangkan jumlah wang yang anda belanjakan untuk bil elektrik bulanan anda sambil tetap memberikan pencahayaan yang mencukupi untuk kawasan luar anda.
3. Kerana reka bentuknya yang kukuh, Mentol Tongkol Jagung Luaran tahan kepada cuaca buruk dan faktor lain yang terdapat di luar, yang menjamin bahawa ia akan memberikan pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai dan{1}}tahan lama.
Spesifikasi:
| kuasa | 10 W |
| CCT | 3000 k |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm / w |
| CRI | >80 Ra |
| Voltan Masukan | 85-265 V AC, 100-277 V AC, 12 V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm |
Imej Terperinci:





Ubah halaman belakang anda menjadi oasis yang menarik dengan cahaya semula jadi Mentol Tongkol Jagung Luaran.
penggunaan:

Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
