Ciri-ciri Produk:
1. Kesihatan dan keselamatan: Kelipan boleh menyebabkan sakit kepala, keletihan, ketegangan mata, dan juga sawan pada individu yang terdedah, seperti mereka yang mempunyai autisme atau epilepsi. Lampu jagung LED tanpa kelipan boleh membantu semua orang menikmati suasana yang lebih selamat dan sihat dengan mengelakkan kesan sedemikian.
2. Kualiti cahaya: Cahaya jagung LED yang bebas kelipan cahaya yang konsisten dan terang menarik perhatian kepada kontras, butiran dan warna. Ia sesuai untuk tugasan yang memerlukan penglihatan yang tepat dan jelas, termasuk membaca, belajar, bekerja atau memasak. Ia juga boleh mewujudkan suasana mesra dan mesra yang menenangkan dan merehatkan badan dan minda anda.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 100W |
| Suhu Warna(CCT) | 5000-5500k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Kadar IP | IP40 |
| Waranti | 5-tahun waranti |
| Cip LED | cip LED 2835, 3030, 5730 |
| Pangkalan Lampu | Tapak pengetua E40 |
Imej Terperinci:



Lampu jagung tanpa kelipan ialah sejenis mentol LED yang memancarkan cahaya yang konsisten, sekata tanpa sebarang kelipan yang boleh dilihat, kelipan hidup/mati cepat atau strobing. Namanya berasal dari bentuknya, yang menyerupai telinga jagung atau sekumpulan cip LED yang disusun dalam baris atau lajur. Tidak seperti lampu LED murah atau lebih rendah yang lain, lampu jagung LED bebas kelipan menampilkan pemacu bersepadu atau bekalan kuasa yang mengawal arus dan voltan untuk memberikan cahaya yang cemerlang dan konsisten. Ini menghasilkan pencahayaan yang selesa dan sihat yang menggalakkan tumpuan, produktiviti dan tidur yang lena.
penggunaan:


1. Di rumah: Pasang lampu jagung LED tanpa kerlipan di ruang tamu, bilik tidur, dapur atau bilik mandi anda untuk mencipta suasana yang menyenangkan, mood dan bersesuaian dengan keperluan. Selain itu, ia bagus untuk membaca, membuat kerajinan dan menonton filem tanpa ketegangan mata.
2. Pejabat: Pasang lampu jagung LED tanpa kerlipan di bilik persidangan, pintu masuk atau stesen kerja anda untuk meningkatkan output, kreativiti dan kerja berpasukan. Ia menawarkan cahaya yang kuat dan bersih. Ia boleh mengurangkan sakit kepala, keletihan dan ketidakhadiran pekerja anda.
3. Komersial: Anda boleh memasang lampu jagung LED tanpa kerlipan di restoran, kedai, hotel atau gudang anda untuk memikat tetamu, menyerlahkan item atau meningkatkan keselamatan. Ia juga boleh menghasilkan pengalaman yang menggembirakan dan tidak dapat dilupakan untuk kakitangan dan tetamu anda.
