ciri:
- Pada waktu malam, Lampu Jagung Malam akan menerangi persekitaran anda dan memastikan anda selamat dengan memberikan anda sumber pencahayaan yang cemerlang dan cekap.
- Hakikat bahawa ia adalah cekap tenaga menjadikannya alternatif yang lebih mesra alam kepada penyelesaian pencahayaan konvensional, yang seterusnya membantu anda menjimatkan wang untuk bil elektrik bulanan anda.
- Proses pemasangannya yang mudah membolehkan penggantian atau naik taraf lekapan lampu semasa anda tanpa kerumitan, memberikan penyelesaian yang cepat dan berkesan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Melalui penggunaan Night Corn Light, anda boleh menghargai keindahan persekitaran luar anda pada waktu malam.
Tentang Kami:


